INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Nazywam się Włodzimierz Paczkowski.
       Dzwonię ze Zrzeszenia Właścicieli i Zarządców Domów. Chciałbym się odnieść do głosu pana Mariana Wilczyka. Zgłoszona przez niego usterka została usunięta już w czwartek w godzinach przedpołudniowych.
       Mieszkam w Orłowie.
       Zastanawiam się, dlaczego nasz sołtys organizuje spotkania wiejskie w południe. Ja pracuję w mieście i mógłbym w nich uczestniczyć dopiero wieczorem.
       Ja również muszę przyznać, że...
       ...oczekiwanie na otrzymanie paszportu niepokojąco się przedłuża. Podanie o paszport złożyłam na początku stycznia. Ciągle czekam na paszport.
       Apeluję do odpowiednich służb...
       ...aby usunęły śnieg i lód ze studzienek w Inowrocławiu. Wówczas woda będzie mogła swobodnie spływać i nie będziemy musieli chodzić w kałużach. U nas na ulicy Łokietka, ktoś studzienki odśnieżył i tego kłopotu nie ma.
       Zdziwiła mnie bardzo wypowiedź prezydenta Brejzy.
       Mam już 70 lat, ale doskonale pamiętam, że Inowrocław był jednak na mapie pogody. Uważam, że nasze miasto na mapę powinno wrócić. Nie można w ten sposób go poniżać.
       Jestem starszą osobą i mnie również...
       ...ciągle nawiedzają osoby namawiające mnie na to, bym przepisała się do tele2. Ostrzegam. Oni są bardzo natarczywi i łatwo się nie poddają.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo