Skręcone skoki i nadgarstki

  Skręcone skoki i nadgarstki

  Tekst i fot. Anna Maria Zdrenka Zalegające na placu Wolności w Tucholi hałdy śniegu wywoziło wczoraj Przedsiębiorstwo Komunalne

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Skręcone skoki i nadgarstki
  Topniejący śnieg i kałuże wody na chodnikach, a w niektórych miejscach podtopiony lód - tak było wczoraj w całym regionie.
  Skręcone skoki i nadgarstki
       Odwilż spowodowała, że na chodnikach było ślisko. - Dzisiaj jest strasznie. Przychodzi mnóstwo pacjentów z urazami. Od rana było 15 osób - powiedziała nam wczoraj w południe pielęgniarka Barbara Piekarz z poradni chirurgicznej szpitala w Więcborku. Mieszkańcy skarżyli się na stłuczone ręce i nogi.
       Lepiej było w Tucholi. - Zdarzają się pojedyncze przypadki. Są to głównie skręcenia stawu skokowego i nadgarstków - powiedziała dyspozytor pogotowia Mirosława Tybora.
       W centrum Tucholi chodniki były posypane i jedynie tworzyły się kałuże. Gorzej było w innych częściach miasta. - Przejście przy kręgielni jest bardzo śliskie. Między blokami trzeba uważać - narzekała nasza Czytelniczka.
       Przedsiębiorstwo Komunalne wywoziło śnieg utrudniający parkowanie na placu Wolności w Tucholi. Kilka wywrotek wywiezionych zostało na teren żwirowni.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo