(jp)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Sławomir Drabik przyjął zaproszenie do udziału w mistrzostwach Torunia w żużlu na lodzie. Od jutra można już kupować bilety na tę imprezę.
  Zawody początkowo były zaplanowane na niedzielę, 12 lutego, ale ostatecznie przesunięto je o jeden dzień wcześniej. - W niedzielę odbędzie się olimpijski konkurs skoczków narciarskich w Turynie. Zapewne kibice będą chcieli oglądać walkę Małysza. My zresztą także - mówi Zbigniew Jaskólski, menedżer Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

  Do tej pory w zawodach startowali jedynie wychowankowie i zawodnicy toruńskiego klubu.
  Tym razem organizatorzy postarali się o niespodziankę i zaprosili Sławomira Drabika, najlepszego od lat specjalistę w Polsce od jazdy na lodzie. - Może wygrać zawody, ale zgodnie z regulaminem mistrzem Torunia zostanie najlepszy z naszych zawodników - podkreśla Jaskólski. Patronat nad mistrzostwami objął prezydent Torunia Michał Zaleski.

  Od jutra można kupować bilety na te zawody, którymi będą pamiątkowe programy w cenie 6 zł. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na toruńskie hospicja "Światło" i "Nadzieja". Programy w przedsprzedaży można kupować w sklepie zoologicznym Boa na Rynku Nowomiejskim 25, kawiarni "Bulik" na Tor-Torze, Centrum Odnowy Biologicznej Club 66 przy ul. Wyszyńskiego 6 i na krytej pływani przy ul. Bażyńskich. W dniu zawodów kasy Tor-Toru zostaną otwarte o godz. 16.

  Lista startowa
  1. Jacek Krzyżaniak, 2. Mariusz Puszakowski, 3. Tomasz Chrzanowski, 4. Robert Pruss, 5. Piotr Maćkiewicz, 6. Mirosław Kowalik, 7. Mirosław Bożejewicz, 8. Sławomir Drabik, 9. Adrian Miedziński, 10. Damian Stachowiak, 11. Maciej Piaszczyński, 12. Robert Kościecha

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo