Grudziądz (0-56) 45-11-920

  Grudziądz (0-56) 45-11-920

  (alpa, Dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Nie mogę zrozumieć...
       ...dlaczego wtorek jest wyznaczony na dyżury prezydenta Grudziądza, skoro właśnie w ten dzień zjawiłem się w sekretariacie urzędu, żeby załatwić swoją sprawę, a sekretarka poinformowała mnie, że włodarza miasta nie ma. To kpina z mieszkańców!
       To świetnie, że...
       ...na ulicy Hallera wybudowano nową wiatę przystankową. Szkoda tylko, że nie ustawiono przy niej kosza na śmieci. Teraz wszyscy papierki i zużyte bilety rzucają gdzie popadnie.
       Wiele razy...
       ... w tej rubryce Czytelnicy zabierają głos w sprawie nieczynnego bankomatu PKO BP. Ja również dołączam się do grona niezadowolonych klientów. Wiecznie nieczynny bankomat i kolejki do okienek bankowych to niezbyt dobra wizytówka tej placówki. Najwyraźniej jednak szefostwu banku nie zależy na dobrej opinii.
       Przydałaby się...
       ...wiata przystankowa na Rynku Głównym. Przecież to ścisłe centrum Grudziądza i bardzo wiele osób czeka tu na przyjazd tramwaju, a nie ma gdzie schronić się przed deszczem i śniegiem.
       Protestuję przeciw...
       ...przycinaniu drzew na placu zabaw przy dawnym kinie "Tivoli", które rozpoczęto w środę. Z pięknych latem lip zostają tylko kikuty. Wiem, że to nie jest zgodne ze sztuką pielęgnacji drzew.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo