GRUDZIĄDZ 45-11-920

  GRUDZIĄDZ 45-11-920

  Notował: (mat)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       Dlaczego MZK nie utworzył...
       ... do tej pory przystanku przy ul. Konstytucji 3 Maja od tej strony, którą się jedzie w stronę miasta i do Mniszka. Przecież remont przystanku się zakończył, jest wybudowana zatoczka, więc nic chyba nie przeszkadza, aby autobusy każdej linii się zatrzymywały. Wielu pasażerów jest zdezorientowanych. Nie wiedzą, gdzie mają wsiadać, aby pojechać do centrum.
  Ci, którzy już wiedzą, kierują "skołowanych"...na przystanek po drugiej stronie ulicy, gdzie autobusy jadą w przeciwną stronę. Trzeba więc "zaliczyć" pętlę autobusową, aby pojechać do miasta. Jak długo pasażerowie jadący z Rządza będą mieć utrudnioną możliwość wsiadania do autobusów?
       Bezkarni na grudziądzkich ulicach...
       są rowerzyści. Jeżdżą nawet wieczorami bez żadnego oświetlenia, nie zwracają uwagi za znaki zakazu i wjeżdżają w ulice jednokierunkowe "pod prąd", przez przejścia dla pieszych przejeżdżają zamiast przeprowadzać rowery. Zastanawiam się dlaczego policja mandatami nie przywołuje rowerzystów do porządku. Czyżby dlatego, że miłością do cyklizmu zapałał pan prezydent Wiśniewski?
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo