INOWROCŁAW LUDZIE MÓWIĄ 052 357-22-33

  INOWROCŁAW LUDZIE MÓWIĄ 052 357-22-33

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Wszyscy znajomi, z którymi rozmawiam mają już dość politycznego bałaganu w Polsce, stworzonego głównie przez PiS. Jeżeli dojdzie do nowych wyborów Kaczyńscy niemile się zdziwią.
       Wszyscy znajomi, z którymi rozmawiam mają już dość politycznego bałaganu w Polsce, stworzonego głównie przez PiS. Jeżeli dojdzie do nowych wyborów Kaczyńscy niemile się zdziwią.
       Najpierw kościół ogłasza, że będzie likwidacja targowiska na Przypadku w Inowrocławiu, w związku z czym budowane jest nowe targowisko obok osiedla Sady, a potem się okazuje, że stare ma pozostać. Czyż można się dziwić, że inwestor czuje się oszukany?
       Do wypowiedzi czytelniczki z Mątew, która skarżyła się na zanieczyszczanie środowiska i zagrożenie dla zdrowia, powodowane przez właścicieli domków jednorodzinnych, którzy spalają wyroby z plastiku chcę dodać, że podobnie jest w obrębie ulic Stare Miasto, Młyńskiej i Toruńskiej. Myślę, że potrzebna jest akcja edukacyjna i wzmożone kontrole służb sanitarnych.
       Uważam, że wielką niesprawiedliwością jest to...
       ...iż znalazły się pieniądze na świetlicę w Wierzbiczanach, a ciągle nie ma na remont świetlicy w Bąbolinie. Nasze dzieci są pokrzywdzone.
       Apeluję do kierownictwa MPK w Inowrocławiu...
       ...o to, by ostatni autobus z osiedla Piastowskiego na Rąbin nie odjeżdżał o godzinie 22.00, ale później. Wiele osób pracuje do tej godziny i nie może zdążyć na autobus. Nie wszystkich stać na taksówkę, więc pozostaje im marsz przez miasto. Podczas tych ostatnich mrozów spacery te do najprzyjemniejszych nie należą.
       Wnioskuję o to, by z pobocza ulicy Szymborskiej...
       ...w Inowrocławiu wycięto krzewy. Podczas zamieci robią się tu ogromne zaspy, które mogą doprowadzić do kolizji drogowych.
       Ja również oglądałam w telewizji kablowej...
       ...wystąpienie członków inowrocławskiego ugrupowania wyborczego "Zgoda". Ciśnie mi się na usta tylko jedno słowo: smutek.
       Nowe targowisko nie proponuje nam nic...
       ...czego nie mielibyśmy na starym targowisku przy ulicy Przypadek w Inowrocławiu. Gdyby była tam kryta hala, wówczas mogłaby być to poważna zachęta dla handlowców.
       Chciałabym nawiązać do afery w Solcu Kujawskim.
       Uważam, że to przede wszystkim uczniowie powinni zostać ukarani, a nie nauczyciel.
       Na inowrocławskim dworcu PKP...
       ... jest nieczynna poczekalnia. Wstyd. Do naszego miasta przyjeżdżają kuracjusze i nie mają się gdzie podziać, bo jedyne ławki okupowane są przez młodzież. To skandal.
       W 2004 roku od rzemieślników urzędy pobrały...
       ...niesłusznie opłaty za uzupełnienie danych w gminnych ewidencjach działalności gospodarczej. W "Pomorskiej" przeczytałem, że w Mogilnie i Kruszwicy rzemieślnicy mogą się starać o zwrot pieniędzy. W Inowrocławiu jest cisza.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo