Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Dziś zaplanowano prezentację nowej drużyny Adriany Toruń. Zła wiadomość: nie wszyscy będą mogli ją zobaczyć. Dobra wiadomość: będzie można sobie zrobić zdjęcie z żużlowcami.
  To nowy zwyczaj w toruńskim klubie żużlowym. Po raz pierwszy działacze chcą przed sezonem pokazać całą drużynę kibicom. Plany były bardzo ambitne. Początkowo impreza miała odbyć się na Tor-Torze, przy okazji dzisiejszego meczu ze Stoczniowcem Gdańsk. - Z tego pomysłu zrezygnowaliśmy po protestach samych kibiców. Nie wszyscy są kibicami hokeja, a i tak musieliby płacić za bilety na mecz - tłumaczy trener Jan Ząbik.

  Nie wypaliła także kolejna koncepcja z prezentacją na świeżym powietrzu. Miała się odbyć na Rynku Staromiejskim, ale na przeszkodzie stanęły duże mrozy. - To byłoby uciążliwe i dla zawodników, i dla widzów - przekonują działacze Adriany.

  Ostatecznie zespół zostanie pokazany w kafeterii Dworu Artusa. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w prezentacji wezmą udział jedynie dziennikarze oraz kibice najbliżej związani z klubem. Na wieczór zaplanowano jeszcze spotkanie żużlowców ze sponsorami.

  Ale są też dobre wiadomości dla kibiców. Klub planuje jeszcze jedną imprezę, tym razem dla wszystkich chętnych. Wstępne zaplanowano ją na marzec, gdy już poprawi się pogoda. Z zawodnikami będzie można się spotkać jednak już dziś. Około 18.30 przewidziane jest wspólne zdjęcia pod pomnikiem Kopernika. Mogą wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani kibice. Być może będzie możliwość wspólnej fotografii z każdym z zawodników.

  Prawdopodobnie dziś do Torunia przyjadą wszyscy zawodnicy z zagranicy, z Bjarne Pedersenem na czele. Będzie także Simon Stead, który do Polski przyleci prosto z Australii, gdzie spędzał wakacje.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo