Rosiński z Malickim

  Rosiński z Malickim

  Marietta Chojnacka

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W sobotę druhowie z Sępólna wybierali nowe władze OSP na najbliższe pięć lat.
       Silna młodzieżowka
       
  Sępoleńska Ochotnicza Straż Pożarna może służyć za wzór znakomitego przygotowania do zebrania. Sprawozdawczo-wyborcze zabranie było jak zbiórka - bez zbędnego gadulstwa i porządnie.
       Prezes Łukasz Rosiński podziękował i zreferował, jak przez ostatnie pięć lat działała jednostka OSP w Sępólnie.
  Przypomniał, że Sępólno ma dobre wyniki w pracy z młodzieżą. A przyczynia się do tego druhna Lucyna Lacke, prowadząca świetlicę. Prezes wspomniał o najważniejszych zakupach, czyli agregacie prądotwórczym oraz o pilnej potrzebie remontu łazienki.
        Nowy naczelnik
       
  Komisja rewizyjna dała rozgrzeszenie, potem członkowie OSP udzielili absolutorium zarządowi. Po zgłoszeniu kandydatów do zarządu i komisji rewizyjnej druhowie w tajnym głosowaniu wybrali siedmioosobowy zarząd i komisję rewizyjną.
       Prezesem ponownie został Łukasz Rosiński, który przyznał, że jako emeryt ma czas na zajęcie się sprawami OSP. Naczelnikiem został Ryszard Malicki. Na tym stanowisku zastąpił Grzegorza Borowicza, który jako komendant gminny OSP zajęć ma aż nadto, bo ponownie został wytypowany wraz z prezesem Rosińskim i Piotrem Warmińskim na delegata do zarządu gminnego.
       

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo