INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Mieszkam na wsi w gminie Złotniki Kujawskie.
       W ostatnim czasie nasiliło się u nas zjawisko wyrzucania psów z samochodów, szczególnie przez mieszkańców Bydgoszczy, co można stwierdzić po numerach rejestracyjnych aut. To karygodne i nieludzkie postępowanie. Jeśli, czego nie potrafię zrozumieć, komuś "znudził się" pies, zawsze można go oddać do schroniska, a nie wyrzucać na mróz. Straszne!
       Jesteśmy pracownikami Domu Pomocy Społecznej w Kawęczynie.
       Za pośrednictwem "Pomorskiej" chcemy podziękować Zarządowi Dróg Powiatowych za solidne odśnieżanie dróg, dzięki czemu bez problemu możemy dojechać do pracy. Drogi powiatowe są lepiej odśnieżone niż wojewódzkie.
       W jednym z supermarketów kupiłam w promocji mintaja mrożonego.
       Myślałam, że mi się opłaci bo za kilogram zapłaciłam 7,99 złotego, gdy normalnie mintaj kosztuje ponad 10 złotych. W domu, gdy ryba się rozmroziła, zważyłam filety. Było tego niewiele ponad 60 deko. Już się nie dam nabrać na takie "promocje".
       Mieszkam na inowrocławskim Rąbinie.
       Obserwuję, jak w siarczysty mróz pracownicy spółdzielni mieszkaniowej odśnieżają ulicę Wachowiaka. Czy zamiast narażać ludzi na przeziębienie i machanie szypami nie lepiej byłoby zakupić małe ciągniki do odśnieżania? Może w administracji spółdzielczej wreszcie zaczną myśleć?
       Jestem lokatorem domu przy ulicy Wilkońskiego 39 w Inowrocławiu.
       Dlaczego w naszym bloku obowiązują dwie stawki opłat za ciepło? Członkowie wspólnoty mieszkaniowej płacą o 50 groszy mniej za metr kwadratowy niż lokatorzy PGKiM. To niesprawiedliwe.
       W nawiązaniu do publikacji...
       ...na temat zlikwidowanego kina "Słońce" chce powiedzieć, że należy przywrócić taką placówkę w centrum miasta. Powstał "Kinomaks", który usytuowany jest na peryferiach i nie każdemu pasuje tam dojechać.
       Moja córka mieszka...
       ...w bloku popegeeowskim we wsi Sobiesiernie. Budynkiem administruje spółdzielnia w Kobylnikach. Lokatorzy bloku w poniedziałek od rana narzekali na straszy ziąb, bo instalacja uległa awarii. Zadzwoniłam o 8-ej rano do spółdzielni, aby fachowcy przywrócili ciepło w domu. Niestety, mimo zapewnień do godziny 12-tej nikt tam się nie pojawił. Dla kogo ta spółdzielnia?

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo