INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Codziennie doświadczam różnych przykrości...
       ...ze strony młodzieży w bloku. To uczniowie gimnazjów i liceów. Ich zachowanie budzi przerażenie. Apeluję i błagam rodziców - interesujcie się tym, co robią wasze dzieci. Siedzicie państwo w domach, a wasze dorastające pociechy wykazują brak kultury, dobrych manier i zatruwają życie innych.
       Za wielki skandal uważam decyzję w sprawie nauczyciela z Solca Kujawskiego, który został ukarany za to, że wyrzucił ucznia z lekcji, a jego zachowanie zostało sfilmowane przez uczniów. To ci gówniarze powinni ponieść jak najsurowsze konsekwencje, a nie pedagog! Te wyrostki mają szczęście, bo gdybym ja prowadził lekcję główny prowodyr wyleciałby z klasy razem z drzwiami.
       Niech ktoś się zajmie procederem nalepiania ogłoszeń na drzewach, słupach i innych miejscach. To bardzo brzydko wygląda. Na naszych, niedawno wymienionych drzwiach wejściowych do bloku co chwila ktoś przykleja jakieś drobne ogłoszenia, co zostawia ślady po kleju i po prostu szpeci.
       Jestem oburzony wypowiedzią osoby - mieszkańca bloku TBS na inowrocławskim Rąbinie, któremu nie podoba się, że obok rozpoczyna się budowa bloku socjalnego. Czy ten człowiek uważa, że przyszli mieszkańcy tego domu nie zasługują na mieszkanie w tym miejscu? Chce tworzyć getta? Jak mu źle, niech się wyprowadzi do lasu. Czy on wie, jaki los go spotka jutro? Może też będzie musiał zostać lokatorem takiego bloku. To niepojęte, ile zła jest w ludziach. Kazimierz Lewandowski.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo