Budowa i malowanie

  Anna Maria Zdrenka

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W tym roku trwać będą remonty w szkołach ponadgimnazjalnych podlegających pod powiat. Przy szkole specjalnej wybudowana zostanie sala do ćwiczeń.
       - Planujemy sporo inwestycji w oświacie za własne pieniądze. Przeznaczamy na nie 2 miliony złotych - informuje wicestarosta Wiktor Metkowski.
       Pod koniec ubiegłego roku przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym rozpoczęła się budowa pawilonu z czterema salami lekcyjnymi. W tym roku wybudowana zostanie sala gimnastyczno-rehabilitacyjna. Ponadto przy ośrodku ma powstać pawilon, do którego przeprowadzi się z placu Wolności Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.
       Remont trzeciej kondygnacji
       
  W planach są dalsze remonty w Zespole Szkół Leśnych i Agrotechnicznych. W zeszłym roku wyremontowane zostało nieużywane od lat skrzydło, a teraz wypięknieje trzecia kondygnacja. Naprawiony zostanie dach i trwać będą remonty w głównym budynku szkoły.
       Malowanie przed jubileuszem
       
  W Zespole Szkół Licealnych i Technicznych zakończony zostanie remont pawilonu dydaktycznego i malowany będzie budynek główny. Sale odświeżane będą również w Zespole Szkół Ogólnokształcących, żeby szkoła ładnie wyglądała na przypadające w 2007 roku 70-lecie liceum ogólnokształcącego.
       W budżecie powiatu na ten rok jest także 100 tys. zł na utworzenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Śliwicach.
       

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo