INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  INOWROCŁAW, tel. 052 357-22-33

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Jestem matką dziecka uczęszczającego do...
       ...Szkoły Podstawowej numer 6 w Inowrocławiu. To ładnie odremontowana placówka, ale... Schody wejściowe wyłożone są bardzo śliskimi płytkami. Zwłaszcza teraz, przy śniegu i mrozie jest tam bardzo niebezpiecznie. Aż dziw, że jeszcze nie doszło tam do poważniejszej kontuzji. Kto wpadł na pomysł, żeby schody wykładać kafelkami?
       Coś trzeba w końcu zrobić...
       ...z ograniczeniem prędkości pojazdów na ulicy Dworcowej. kilka dni temu, przy wiadukcie kolejowym znów miał miejsce wypadek. Może należałoby położyć tam "śpiących policjantów", czyli progi zwalniające? Założono je ostatnio ulicy Młyńskiej, gdzie jest dziura na dziurze, a więc i tak nie można szybko jechać, zaś tam, gdzie naprawdę byłyby potrzebne odpowiedzialni za bezpieczeństwo o tym nie pomyślą.
       Przeczytałem w "Pomorskiej", że...
       ...przy ulicy Wojska Polskiego w Inowrocławiu rozpoczęto budowę bloku socjalnego. Mieszkam po sąsiedzku, w bloku Towarzystwa Budownictwa Społecznego i - nie tylko w swoim imieniu -chcę powiedzieć, że takiego sąsiedztwa sobie nie życzę.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo