INOWROCŁAW tel. 052 357-22-33

  INOWROCŁAW tel. 052 357-22-33

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Chcę przedstawić...
       ...swoje zdanie w dyskusji na temat wypłaty świadczeń socjalnych dla emerytowanych pracowników Urzędu Miasta w Kruszwicy i ZOZ w Mogilnie. Pieniądze, które otrzymali, to po prostu jałmużna. Od razu widać jak szefowie cenią swoich byłych pracowników. Dla porównania proponują spojrzeć na emerytów oświaty. Oni zostali potraktowani na równi z osobami, które mają zatrudnienie w szkołach.
       Jestem Grażyna Dziubich, inowrocławska radna.
       Przeczytałam w rubryce "Ludzie mówią" uwagę na temat wiaty przystankowej przy szpitalu. Chcę poinformować, że podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej złożyłam interpelację w tej sprawie. Otrzymałam odpowiedź od władz miasta. Przy szpitalu na pewno już niedługo stanie porządna wiata przystankowa, podobna do tej, którą ostatnio zamontowano przy ulicy Marulewskiej.
       Pomieszczenie kasy PKO...
       ...przy al. 800-lecia w Inowrocławiu dogrzewane jest obecnie piecykiem gazowym. Urządzenie emituje nie tylko ciepło, ale i bardzo nieprzyjemny zapach. Po dziesięciu minutach stania w kolejce do kasy po prostu boli głowa. Aż strach pomyśleć, jak musi czuć się kasjerka, która w zapachu przepalonego gazu musi pracować kilka godzin. Może dyrekcja banku pomyślałaby nad inny sposobem ogrzania swej placówki.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo