Świecie 0-52-33-14-350

  Świecie 0-52-33-14-350

  Not. (karp)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Cieszę się, że...
       
  ... "Pomorska" napisała o tym, co alkohol może zrobić z człowiekiem. To bardzo duży problem i, jak widać, nie dotyczy tylko ludzi z terenów popegeerowskich, ale również tych wykształconych i zamożnych. Jest mi przykro, że nie radził sobie z tym problemem komisarz Hływka.
       Ze zdziwieniem przeczytałem...
       
  ... o tym, że Sławomir Kawka znów pracuje w laskowickim Świecie Rozrywki. Jeszcze niedawno głośno było o tym, że firma zakończyła z nim współpracę, bo nadużywał alkoholu. Czyżby uporał się już z tym problemem? Mam nadzieję, że tak.
       Uważam, że nakazy...
       
  ...dotyczące biegania uczniów w szkole nic nie dadzą. Kto bowiem upilnuje ruchliwe, pełne życia dzieci? Przy każdej klasie musiałby stać nauczyciel i dyscyplinować swoich wychowanków. Moim zdaniem rodzice nie reagują na ten problem, ponieważ wychodzą z założenia, że skoro ich pociecha idzie do szkoły, to jest tam całkowicie bezpieczna. Co, rzecz jasna, nie jest prawdą.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo