Świecie - 0-52-33-14-350

  Świecie - 0-52-33-14-350

  not. (aga)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       A jednak stoją prostytutki...
       
  ... przy drodze we Fletnowie. Nie odstrasza ich ani policja, ani siarczysty mróz. Ostatnio widuję je codziennie, w drodze do pracy i z powrotem. Polecam tę informację policji.
       Również moim życzeniem jest...
       
  ... by wojewodą został Tadeusz Zawiasiński. Byłbym dumny, gdyby przedstawiciel Świecia zajął tak wysokie stanowisko. Tym bardziej, że to uczciwy człowiek, który swoją pracą, na pewno nie przyniósł wstydu naszemu miastu.
       Skoro prosty rolnik może wytknąć...
       
  ... pani odpowiadającej za lampy w gminie, że nie ma jednej tam, gdzie być powinna, to pani ta musi w dwa tygodnie to załatwić. Chyba, że nie nadaje się do swojej roboty. Wtedy niech ją zmieni.
       Odnoszę wrażenie, że zbyt lekko...
       
  ... traktują ludzie czyn Justyny ze Świecia, która zostawiła w domu dwóch małych chłopców i pojechała na sylwestra. Gdyby jej dzieci zmarły, nie byłoby wątpliwości, że jest winna i współczucia, z którym się ona teraz spotyka. Maluchy przeżyły, więc bagatelizuje się sprawę. A trzeba pamiętać, że były o krok od tragedii, skoro same próbowały napalić w piecu.
       Dobrze, że ostatnia afera...
       
  ... z wyrodną matką, która przez cztery dni miała gdzieś życie swoich synów, bo wolała balować, nie wydarzyła się w ostatnich dniach. Sylwester był dużo cieplejszy. Gdyby teraz chłopcy zostali sami, zamarzliby w domu bez ogrzewania. Swoją drogą, warto podziękować sąsiadowi, który o wszystkim powiadomił policję. Jest on cichym bohaterem tego wydarzenia.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo