Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Gdy mamy odłączoną "kablówkę" to w naszych telewizorach nie ma żadnego programu. Za telewizję kablową płacę sumiennie. Za co w takim razie żąda się jeszcze ode mnie opłacania abonamentu radiowo-telewizyjnego? Rozumia-łam to w czasach, gdy dzięki antenie na dachu mogłam oglądać TVP niezależnie od "kablówki", ale teraz?
       Nie rozumiem tego zamieszania z lekarzami rodzinnymi. Obliczyłam, że z mojej emerytury na składkę zdrowotną płacę co miesiąc ponad dziewięćdziesiąt złotych. I z tej kwoty nie można przekazać kilku złotych dla mojego lekarza?
       W Kaliskach autobus nie podjeżdża w rejon dworca, bo droga jest zaśnieżona. I nikt nie czuje się odpowiedzialny za utrzymanie tego odcinka drogi w należytym stanie, zaś my, mieszkańcy, musimy brnąć po śniegu i błocie.
       Popieram wniosek studentów o wprowadzenie we Włocławku nocnej komunikacji miejskiej. I wcale się nie dziwię, że wspominają o imprezach. Przecież Włoc-ławek wieczorem i nocą to wymarłe miasto. Życie zamiera między innymi dlatego, że mieszkańcy, którzy być może posiedzieliby dłużej w klubach i kawiarniach, muszą wracać do domów ostatnimi autobusami. Uważam, że raz na godzinę nocne kursy powinny być.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo