"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
       Czytelniczka z Bydgoszczy: - Ekonomiści twierdzą, że w tym roku możemy liczyć na zmniejszenie bezrobocia, podwyżkę pensji i wzrost gospodarczy w kraju. Tymczasem od rodziny i znajomych słyszę, że w ich frmach raczej się trzeba liczyć ze zwolnieniami, albo z obniżeniem pensji. Skąd się więc biorą takie optymistyczne prognozy?
       Czytelnik z Torunia: - Jeśli zostanie zwiększona składka na ubezpieczenie zdrowotne, do naszych kieszeni znowu trafi mniej pieniędzy. Ja na rękę teraz dostaję 600 złotych. I to są śmiesznie małe pieniądze. Jeśli podniosą wysokość składki, dostanę jeszcze mniej. To skandal!
       Czytelnik z Bydgoszczy: - Przy okazji awantury gazowej między Rosją a Ukrainą, za mało się mówi, ile kosztuje rosyjski gaz sprowadzany do Polski. Przyznaję, iż bardziej mnie to obchodzi niż szarpanina pomiędzy Putinem a Juszczenką.
       Czytelnik z Chojnic: - Jakoś nikt do tej pory nie zwraca uwagi na to, że petardy i rakiety powodują zanieczyszczenie środowiska. A z tej strony naprawdę jest spore zagrożenie dla naszego zdrowia.
       Czytelniczka z Bydgoszczy: - Niech państwo zapewni młodym ludziom godziwe zarobki i stanowiska pracy, a wówczas nikt nie będzie wyciągał ręki po becikowe.
       Halina z Włocławka: - Po informacjach o tym, iż w Polsce drastycznie spada liczba urodzin byłam przekonana, że tak istotnie jest. To i becikowe tu pomoże. W niedzielę w tv usłyszałam, że od dwóch lat przyrost naturalny wzrasta. Teraz widzę, że ten wcześniejszy lament miał przygotować grunt pod becikowe.
       Czytelnik z Włocławka: - Unia Europejska znalazła sprytny sposób na to, aby okroić nam dotację. Na początek zaproponowano o wiele większą kwotę do obcięcia. Po polskich protestach obniżono ją do 3,5 mld euro. No i Polska jest teraz zadowolona, i Unia wyszła na swoje.
       Ryszard W . z powiatu bydgoskiego: - Rząd wszystkie koszty związane z funkcjonowaniem państwa przerzuca na obywateli. To i mamy - dla rządzących tanie państwo. Obywatele ledwie zipią.
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo