"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
       Marian z Włocławka: - Renata Beger nie dorosła do tego, aby oceniać prezydenturę Aleksandra Kwaśniewskiego. To beton z Samoobrony - bez wykształcenia i politycznej ogłady.
       Tomasz K. z Bydgoszczy: - Dzieci widują rodziców raczących się wódką albo piwem. Pełno takich obrazków mają też w telewizji. To i efekt jest taki, jak w środę - kiedy policja znalazła na ulicy kompletnie pijanego dziesięciolatka. Zgroza!
       Czytelniczka z Grudziądza: - Żenujące są targi z Narodowym Funduszem Zdrowia. Lekarze zamiast skupić się na leczeniu pacjentów, muszą użerać się z urzędnikami, którzy na uwadze mają tylko stan finansów i własne dochody, zamiast kierować się dobrem ludzi chorych.
       Krzysztof z Inowrocławia: - Minister Religa chyba nie jest lekiem na całe zło, skoro nawet jego autorytet nie jest atutem podczas rozmów z NFZ dotyczącym zawierania kontraktów.
       Czytelniczka z Chojnic: - Dziwię się, że Donald Tusk nie pozwał do sądu Jacka Kurskiego. A powinien to zrobić choćby dlatego, aby w przyszłości nikt nie miał ochoty w tak haniebny sposób potraktować polityka podczas kampanii prezydenckiej, jak w tym przypadku się zdarzyło.
       Teresa z Bydgoszczy: - No i co z tego, że policja "namierzyła" kolejnego łapówkarza w środowisku lekarskim? Każdy, kto musi korzystać z pomocy lekarskiej wie, że takie spektakularne akcje nie rozwiążą problemu.
       Roman z Włocławka: - NFZ chce przeznaczyć 7 złotych za poradę lekarza rodzinnego. Prowadzę działalność gospodarczą, moja składka na świadczenia zdrowotne to 157 złotych. Jeśli urzędnicy wezmą z niej te 7 złotych, zostanie im jeszcze pokaźna suma. Chciałbym wiedzieć, na co ona idzie. Mam nadzieję, że nie na premie i pensje urzędników?
       Irena z powiatu włocławskiego: - W opinii większości Polaków NFZ to marnotrawstwo budżetowych środków. Moja krewna pracuje w tej instytucji w innym województwie. I nawet ona, która tam zarabia na chleb twierdzi, że ten urząd to wielkie nieporozumienie.
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo