GRUDZIĄDZ 0-56 -45-11-920

  GRUDZIĄDZ 0-56 -45-11-920

  notował: (dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Sporo czasu minęło...
       ...od zakończenia remontu ulicy Portowej. Nikt jednak nie pomyślał o tym, aby nieco poprawić przejezdność drogi, która wiedzie pod mostem. To tylko kilkadziesiąt metrów, ale tak najeżonych dziurami, że auto można sobie popsuć. Aby ułatwić życie kierowcom, wystarczy dziury zasypać szlaką, której wielka hałda leży tuż obok.
       Na miejscu prezydenta...
       ...tak bardzo nie chwaliłbym się spadkiem bezrobocia w Grudziądzu. Jestem przekonany, że więcej grudziądzan prace znalazło w Londynie, niż w naszym mieście.
       MZK nie wzięło pod uwagę...
       ...że nie dla wszystkich pierwszy dzień świąt, był wolny od pracy. Zrezygnowano z rannych kursów i nie miałam jak dostać się do centrum na godz. 6.00. Jeździły tylko busy linii A1, ale nimi nie można jechać na podstawie biletu miesięcznego. Nie tak powinno się traktować swoich stałych klientów.
       Grudziądzkie parkomaty...
       ...są źle wyskalowane. Przecież nie każdy, zatrzymuje się aż na pół godziny. Czasem wystarczy tylko kilka minut. W Warszawie np. automaty drukują bilety parkingowe nawet za 10 groszy!
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo