Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
       Jacek z Chojnic: - Ksiądz, który w wypadku pod Włocławkiem zabił pięć osób został ułaskawiony przez prezydenta. Czy to oznacza, że osoby mające na sumieniu przestępstwa mniejszego kalibru też mogą liczyć na taką łaskę? A swoją drogą, kiedy czytam takie informacje, coraz bardziej tęsknię za komuną, chociaż mam tylko 40 lat.
       Karol z Rypina: - Prezydent Kwaśniewski powinien ułaskawić Zbigniewa Sobotkę skazanego w procesie polityczno-poszlakowym. Jeżeli tego nie zrobi, okaże się słabszy od partii moherowych beretów.
       Czytelnik z Włocławka: - Można mieć żal do Aleksandra Kwaśniewskiego o różne drobiazgi, ale generalnie jego prezydenturę należy uznać za udaną. Nie ukrywam, że boli mnie to, iż przedstawiciele prawicy starają się zdyskredytować jego dorobek.
       Tomasz z Torunia: - Sposób, w jaki wymanewrowano z gry o fotel szefa IPN-u Andrzeja Przewoźnika to jeszcze jeden dowód na to, iż ta instytucja jest kolejnym instrumentem w rękach polityków.
       Jerzy z Wąbrzeźna: - To, co się obecnie dzieje w Platformie Obywatelskiej kolejny raz tylko potwierdza opinię, że do polityki pchają się ludzie, którym zależy na dobrych posadach i zaszczytach. Jeśli tego nie dostają, głośno manifestują swoje niezadowolenie. Nie dziwię się, że Donald Tusk nie chce tego tolerować.
       Czytelnik z Bydgoszczy: - Kiedy profesor Marcinkiewicz starał się o przekształcenie Akademii Bydgoskiej w uniwersytet bardzo szanowałem tego człowieka, bo wydawało mi się, że jest to jeden z niewielu ludzi bez skazy. Ostatnie rewelacje dotyczące cudzej pracy podpisanej jego nazwiskiem zmieniły ten obraz. Ten pan powinien zrzec się tytułu profesora.
       Marek z Bydgoszczy: - Moja córka studiuje na bydgoskim uniwersytecie. Chciałbym bardzo, ażeby za sprawą jego nowych władz zmieniła się wreszcie opinia o tej uczelni. Młodzież, która się tu uczy jest tego warta.
       Józef z Sępólna Krajeńskiego: - Kolejne rządy chcą nas bronić przed przestępcami. A kto nas będzie bronił przed pazernością banków i producentów paliw?
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo