GRUDZIĄDZ 45-11-920

  GRUDZIĄDZ 45-11-920

  notował: (dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Grudziądz staje się miastem nie tylko bezrobotnych i hipermarketów, ale także stacji benzynowych. Kolejna, nawet nie pamiętam, która to już, powstaje przy skrzyżowaniu ulic Włodka i Hallera. A miał tu przecież być taki piękny hotel!
       Znam problem z firmą wstawiającą drzwi do mieszkań, na którą w poniedziałkowej "Pomorskiej" skarżył się Czytelnik.
  U mnie tez spartaczono robotę, a teraz nie mam gdzie pójść z reklamacją, bo firma nie ma biura w Grudziądzu. Myślę, że takich osób jest więcej. Może powinniśmy razem wytoczyć sprawę sądową tej nierzetelnej firmie?
       Prezydent mówił ostatnio o tym ile korzyści rzekomo ma Nowa Wieś z tego, że na jej terenie wybudowano oczyszczalnię ścieków. To nie jest prawda! Mieszkam w Nowej Wsi i tych ekstrakorzyści jakoś nie widzę. Autobusy miejskie jeżdżą do nas tak samo jak i do innych miejscowości w okolicach Grudziądza, a drogi nie zostały wyremontowane. Jedyną atrakcją z racji oczyszczalni jest ten zapach, który czasem do nas dochodzi.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo