"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
       Major z Inowrocławia: - Kiedyś zarówno sztaby Układu Warszawskiego, jak i NATO przygotowywały plany na wypadek ataku. W tamtych czasach zaatakować nas mogli tylko obecni sojusznicy. A więc, gdyby doszło do takiej sytuacji, to nie Rosjanie byliby winowajcami. Po co więc robić Polakom wodę z mózgów?
       Czytelnik z Włocławka: - Nie podoba mi się, że SLD popiera marsze równości. Czy w naszym kraju nie ma większych zmartwień, że lewica traci czas i siły na takie bzdury?
       Czytelnik z Mroczy: - Nie widzę powodu, dla jakiego miano by organizować marsze równości. Tak jak nie widzę, aby mniejszości seksualne były w Polsce dyskryminowane. Zauważam natomiast ślepe powielanie tego, co się dzieje na Zachodzie.
       Czytelnik z Torunia: - Denerwująca jest napastliwość, z jaką członkowie LPR-u z panem Wierzejskim na czele wyrażają się o marszach równości. Bo to czysta hipokryzja. Założę się, że gdyby głosy mniejszości seksualnych miały zadecydować o zwycięstwie tej partii w jakichś wyborach, na pewno jej członkowie nie zawahaliby się z nich skorzystać.
       Czytelnik z Włocławka: - Zadzwoniono do mnie z jakiejś firmy, że wygrałem nagrodę. No i ja - stary i głupi - mimo ostrzeżeń, jakich nie brakuje w mediach uwierzyłem. Zadzwoniłem pod numerem, który podano. Kosztowało mnie to 20 złotych. A dostałem płytę z bajkami za 3 złote. Apeluję do Czytelników, nie bierzcie ze mnie przykładu!
       Czytelniczka z powiatu nakielskiego: - Członkowie PiS-u po kolei są gośćmi telewizji księdza Rydzyka. Skoro tak, to szkoda, że w ogóle marnowaliśmy czas na wybory. Trzeba było o. Rydzyka wybrać odgórnie na prezydenta i premiera w jednym. Zaoszczędzilibyśmy mnóstwo pieniędzy.
       Czytelnik ze Żnina: - Podczas wyborów postawiłem na Andrzeja Leppera, bo byłem przekonany, że ten człowiek może wiele zrobić dla ludzi, którym dzieje się krzywda. Sejm mamy ledwo dwa miesiące, a już widać, że akurat tym problemem jest on najmniej zainteresowany.
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo