GRUDZIĄDZ 45-11-920

  GRUDZIĄDZ 45-11-920

  Notowała (marz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Niech roznosiciele "Kuriera" ratuszowego nie rzucają tego pisemka nam na wycieraczki! Mieszkam w bloku przy ul. Hubala w Grudziądzu. Uważam, że powinien on być układany na skrzynkach na listy, na parterze. Który z lokatorów zechce go wziąć, to weźmie. I tak zresztą z góry wiadomo, co można w "Kurierze" przeczytać. Tak nauczyliśmy kolporterów różnych ulotek reklamowych i tego przestrzegają. Dzięki temu nie mamy wiecznego bałaganu i papierów w klatce schodowej.
       Uważam, że ocieplanie spółdzielczych bloków w Grudziądzu przebiega niesprawiedliwie. Skoro najpierw miały być ocieplone budynki stojące bezpośrednio na skarpie wiślanej, gdzie wiatr hula bez żadnych przeszkód, to dlaczego ocieplono blok przy ul. Kalinkowej 48? Przecież zasłonięty jest m.in. budynkami basenu i przedszkola. A nasz blok przy ul. Kalinkowej 32 stoi na "łysym" placu i trzęsiemy się w nim z zimna od 33 lat. Cały czas płacąc czynsze, w tym m.in. na remonty.
       Nie bardzo wierzę, aby ks. Peszkowski otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla. Nie dlatego, że nie jest godzien, ale z różnych innych przyczyn. Przecież samemu Janowi Pawłowi II jej nie przyznali. Jednak uważam, że akcja jest słuszna, bo nawet samo pretendowanie do tej nagrody to wielkie wyróżnienie i może nagłośnić w skali międzynarodowej sprawę Katynia. Dzięki temu w innych krajach zrozumieją, jak wielka była to tragedia.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo