Paweł Staszek podpisał

  Paweł Staszek podpisał

  (marz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W walnym zebraniu GTŻęło udział 27 członków klubu, a 60 osób w ogóle uczestniczyło w tych obradach. Zarząd GTŻ postanowił zostać i działać. Na początek podpisał kontrakt z Pawłem Staszkiem.
       - Szkoda było zostawić trzyletni dorobek i sprawić zawód tak wielu kibicom, którzy bardzo się przejęli sprawą żużla w Grudziądzu - oświadczył prezes GTŻ Dariusz Fiałkowski - będziemy walczyć o pieniądze i o to, abyśmy mieli jak najlepszą drużynę. Czekamy na regulamin rozgrywek, bo zgodnie z nowymi przepisami można teraz zatrudnić nawet siedmiu obcokrajowców. Nie znamy jednak regulaminu I ligi.
       
  Kibice żużla w Grudziądzu ucieszą się, że Paweł Staszek, po którego już sięgał klub toruński, jednak w czwartek podpisał kontrakt w Grudziądzu. Dodajmy, że dwuletni kontrakt z GTŻ Dariusz Fijałkowski, zatem dwóch solidnych seniorów GTŻż posiada. Z juniorów - Krzysztofa Barańskiego i Łukasza Chmielewskiego.
       W walnym zebraniu w restauracji "Adriano" wzięło udział około 60 osób, w tym 27 członków GTŻ, mających opłacone składki, zawodnicy oraz wolontariusze, którzy nadal sprzedają cegiełki.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo