OBWIESZCZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

  OBWIESZCZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

  Zdjęcie autora materiału

  Gazeta Pomorska

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radziejowie podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 13.12.2005 r. o godz. 9.30 w sali nr 112 Sądu Rejonowego w Radziejowie odbędzie się:
       I licytacja nieruchomości
       o powierzchni 00.74.90 ha, zabudowanej halą produkcyjną z częścią biurowo-socjalną, budynkiem magazynowym, budynkiem wagi z dołem wagowym oraz wiatą stalową, położonej w Radziejowie, gm. Radziejów, stanowiącej własność Skarbu Państwa, a Maciej Benedykciński i Janusz Krulikowski właściciele spółki jawnej "HAZIN" w Radziejowie jako użytkownicy wieczyści działki gruntu i właściciele budynków i budowli do dnia 5.12.2089 r., mającej urządzoną księgę wieczystą w IV Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Radziejowie pod numerem KW 7915.
       Nieruchomość ta oszacowana została na kwotę 408.749,00 zł.
       Cena wywoławcza wynosi kwotę 306.561,75 zł.
       Przystępujący do przetargu winien złożyć rękojmię w wysokości 40.874,90 zł. Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed terminem licytacji, a akta postępowania egzekucyjnego przeglądać w tych dniach w Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Radziejowie przy ul. Brzeskiej 20.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo