GRUDZIĄDZ 45-11-920

  GRUDZIĄDZ 45-11-920

  Notowała (alpa)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Jestem kobietą leczącą się od wielu lat na bezpłodność. Tyle mówi się o tym, że mamy niż demograficzny w Polsce, ale osobom, które starają się, aby mieć dzieci państwo w ogóle nie pomaga! Żadne badania nie są finansowane albo chociaż współfinansowane przez fundusz zdrowia. A prywatne pieniądze kiedyś się kończą i leczenie trzeba przerywać. Kobiety zapadają w depresję, z tego powodu często rozpadają się małżeństwa... Państwo powinno nam pomóc.
       Brakiem kultury, moim zdaniem, wykazali się radni opozycji, którzy nie pojawili się na spotkaniu zorganizowanym przez prezydenta w związku z kontrolą i protokołem Regionalnej Izby Obrachunkowej. Najpierw domagali się wyjaśnień, a gdy prezydent chciał je przedstawić oni, najzwyczajniej go zlekceważyli.
       Mieszkam na Strzemięcinie, w bloku przy Śniadeckich 36. Został on oddany do użytku 30 lat temu. Fundamenty się zarywają, wokół jest bałagan. Chodzimy jezdnią, bo chodnika praktycznie nie ma, toniemy w błocie i wodzie. Inne bloki, w znacznie lepszym stanie, są teraz ocieplane i odnawiane za "grubą kasę". A ja i sąsiedzi nie możemy się nawet drobnego remontu doprosić.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo