GRUDZIĄDZ 45-11-920

  GRUDZIĄDZ 45-11-920

  Notowali: (koh, Alpa)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Zastanawiam się po co PKO BP posiada w Grudziądzu kilka bankomatów, skoro większość z nich jest nieczynna. Tak było też wczoraj, gdy żona usiłowała wypłacić pieniądze. Żeby pobrać jakiekolwiek fundusze trzeba było stać w gigantycznej kolejce w banku, przy ul. Piłsudskiego. To jest prawdziwa antyreklama dla tej placówki, która w sposób rażący, po raz kolejny lekceważy swoich klientów.
       Niedawno po raz czwarty w życiu wziąłem udział w rajdzie samochodowym organizowanym w Grudziądzu. Uczestnicząc z całą rodziną byłem mile zaskoczony jej przebiegiem i organizacją. Pomyślano także o atrakcjach dla dzieci! Była to bardzo udana impreza.
       Poczta na osiedlach jest czynna od godz. 10.00 do 17.00. To są godziny, w których do urzędu mogą dotrzeć jedynie ludzie niepracujący, emeryci i renciści. Ja pracuję od 10.00 do 18.00, jak większość grudziądzan. Pytam, kiedy mam odebrać przesyłkę poleconą z poczty??? Mam wziąć urlop, aby odebrać jeden list?
       We wtorek oglądałem program w grudziądzkiej telewizji kablowej m.in. o przygotowaniach do wyborów samorządowych w 2006 r. Popełniono zasadniczy błąd. Za rok wybierzemy burmistrza, a nie prezydenta, jak podała "kablówka". Do tego trzeba przywyknąć, a media tym bardziej, jako środek informacji.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo