Kapliczki burmistrza

  Kapliczki burmistrza

  (mar)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Andrzej Marach dał się już poznać jako fotograf, bo jego zdjęcia często pojawiają się w publikacjach o Więcborku. Teraz odważył się na wystawę.
       Przy okazji Chrześcijańskiego Tygodnia Kultury burmistrz Andrzej Marach zaprezentował w domu kultury zdjęcia krzyży, kapliczek i kościołów na Krajnie.
       Zainteresowanie wernisażem było spore. Brygida Fertykowska z domu kultury w Więcborku, która przygotowała ekspozycję, zachęca do obejrzenia 28 zdjęć w formacie A4. - Są bardzo ciekawe, szczególnie graficzna obróbka - dodaje.
       Ci , którzy nie dotarli na otwarcie w czwartek, nie muszą się martwić. Wczoraj wystawę "Kapliczki, krzyże i kościoły Krajny" przeniesiono z holu kinowego do sali krajeńskiej i będzie ją można oglądać do końca miesiąca.
       Z kolei w piątek największym wydarzeniem poza mszą w intencji Ojczyzny była premiera spektaklu o mordzie w Katyniu pt. "Dokąd'.
       Wernisaż wystawy Andrzeja Maracha w holu kina . Na pierwszym planie Mirosława Braun z domu kultury w Więcborku i Leszek Szumigaj, prezes Stowarzyszenia Rodzin katolickich w Sępólnie.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo