Ludzie mówią

  (goz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Jestem właścicielem sklepu...
       ... w którym sprzedawany jest alkohol. Sprzedawczynie mają naprawdę ciężki kawałek chleba. Wystarczy, że użerają się z nietrzeźwymi klientami. Mają jeszcze biegać dookoła sklepu, by sprawdzić, czy ktoś nie pije? To nonsens. O porządek w mieście powinna dbać Straż Miejska. Tymczasem strażnicy reagują, gdy przy sklepie stoi dwóch porządnych klientów, a tak zwane "ogolone łby" omijają z daleka.
       Oburzyła mnie decyzja...
       ... włocławskiej Rady Miasta w sprawie budynku dla hospicjum. Przecież pod wnioskiem doktora Zbigniewa Kaczmarka podpisało się mnóstwo mieszkańców. Obawiam się, że w tej sytuacji Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej nie otworzy hospicjum i wielu mieszkańców będzie musiało, tak jak ja, rzucić pracę, żeby zająć się ciężko chorym członkiem rodziny.
       Ze zdumieniem...
       ... przeczytałem, że Zarząd Województwa chce odwołać dyrektora Szpitala Wojewódzkiego. Nikt nie potrafi podać rzeczowych argumentów, dlaczego Bronisław Dzięgielewski nie może dalej kierować tą placówką. Sądzę, że chodzi jedynie o to, aby wsadzić na to stanowisko swojego człowieka. Skandal!
       Jechałam ostatnio autobusem...
       ... linii numer dwanaście. Wsiadłam na placu Wolności, autobus był zatłoczony. Gdy wreszcie dopchałam się do kasownika, został zablokowany. Nie pomogły tłumaczenia i to że pasażerowie stanęli w mojej obronie. Potraktowano mnie jak oszustkę. A Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, jak zwykle, jest bez winy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo