Pląsy po sztucznym lodzie

  Pląsy po sztucznym lodzie

  (bas)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  680 tys. złotych kosztowało sztuczne lodowisko kupione przez władze Włocławka od firmy z Wodzisławia Śląskiego.
       Już od końca listopada włocławianie będą mogli korzystać ze sztucznego lodowiska, które wkrótce zostanie zainstalowane obok hali sportowej w tym miejscu, co przed rokiem. Wtedy mieszkańcy korzystali jednak z wypożyczonej tafli, teraz będą mieli własną. Popularność, jaką cieszyło się lodowisko podczas poprzedniej zimy, skłoniło władze miasta do ponownego zajęcia się tą sprawą. - To nowoczesny obiekt, na tak zwanym dywanowym podkładzie, umożliwiającym montaż zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w zamkniętych pomieszczeniach - wyjaśnia Andrzej Chmielewski, dyrektor Biura Prasowego we włocławskim ratuszu.
       Lodowisko, którego koszt wyniósł 680 tys. złotych, ma wymiary 40 na 20 metrów. Równocześnie będzie mogło z niego korzystać około 200 osób. Co ważne, obiekt czynny będzie niezależnie od aury. W przypadku takich lodowisk mróz nie jest bowiem konieczny.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo