Ludzie mówią

  erka

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       Wielokrotnie zgłaszałem...
       ... pilną potrzebę sprzątnięcia ulicy Wysokiej. Dzwoniłem do różnych służb, w tym do Straży Miejskiej. Bezskutecznie. Czy to oznacza, że nikt nie chce, aby w naszym mieście było czysto?
       Spacerowałem...
       ... aleją Królowej Jadwigi. Otoczenie, w pobliżu ulicy Kruszyńskiej, szpecą opakowania po fajerwerkach, których użyto podczas otwarcia trasy. Wypadałoby to usunąć.
       Jedna z organizacji...
       ... skupiających ludzi, chcących pomóc osobom niepełnosprawnym, organizuje w najbliższych dniach imprezę charytatywną. Jako rodzic niepełnosprawnego dziecka i członek tego stowarzyszenia zostałem poinformowany, że muszę na tę imprezę wykupić bilet. Wydaje mi się to dziwne. Płacę składkę i jest to już chyba jakiś wkład w działalność stowarzyszenia.
       Podoba mi się...
       .. że Lipno tak efektownie przypomina, że urodziła się w tym mieście Pola Negri. A przecież nie była świetlaną postacią! W naszym Włocławku też ktoś słusznie popularyzuje fakt - mimo oporów pewnych oszołomów - iż urodził się tu laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny. Było też wielu innych znamienitych włocławian, o których trzeba pamiętać. Warto mieć nadzieję, że znajdą następców.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo