Strona kobiet
  "Kosmetyczka gwiazd"

  Karolina Szostak uwielbia ciężki makijaż i naślimaczone rzęsy

  Rozwiń
  GRUDZIĄDZ 45-11-920

  GRUDZIĄDZ 45-11-920

  Notowała (alpa)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Bardzo potrzebne jest oświetlenie wzdłuż targowiska przy nekropolii na ul. Cmentarnej. Nie ma tam żadnej latarni. Drogę oświetlają tylko pojedyncze żarówki z niektórych stanowisk targowych. To za mało, o czym przekonałem się we Wszystkich Świętych, gdy wieczorem poszedłem na cmentarz. Słyszałem, że także inni przechodnie narzekali na brak oświetlenia w tym miejscu.
       Na przystankach PKS-u są umieszczane nieaktualne rozkłady jazdy, albo w ogóle ich nie ma.
  Ostatnio chciałem wrócić z Grudziądza do domu, do Gaci. Wcześniej sprawdzałem godzinę odjazdu na rozkładzie. Niestety, gdy przyszedłem na przystanek okazało się, że autobus nie przyjechał. Zdenerwowany spojrzałem jeszcze raz na rozkład i okazało się, że jest on z 2002 roku!
       Zgadzam się z opinią Czytelnika, który uważa, że powinniśmy mieć burmistrza, a nie prezydenta. Może burmistrz w końcu zrobiłby porządek w mieście, bo prezydent jak na razie prawo częściej łamie niż go przestrzega.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo