Faworytka wicestarosty

  Faworytka wicestarosty

  Marietta Chojnacka

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Dziś pierwsza ocena dokumentów osób, które startują w konkursie na dyrektora domu dziecka w Więcborku.
       Choć dom dziecka rusza dopiero w lutym przyszłego roku po feriach zimowych, to szef ma być wyłoniony szybciej, aby dojrzeć adaptację internatu "ekonomika" na dom dziecka.
       W piątek skończyło się przyjmowanie ofert. Jak dowiedzieliśmy się w Starostwie Powiatowym w Sępólnie, w sekretariacie leżą cztery koperty. Przewodniczący komisji konkursowej wicestarosta Jan Spirka pobieżnie przyjrzał się i przyznaje, że już wypatrzył jedną interesującą ofertę. - Mam faworytkę z dobrymi papierami - zdradza. - To mieszkanka Pęperzyna, która szefuje szkole specjalnej w Bydgoszczy.
       
  Dziś zacznie się weryfikacja dokumentów i kandydaci, którzy spełnią wymogi, mogą się spodziewać wezwania na rozmowę kwalifikacyjną. Przewidywany termin, to 7, może 8 listopada, w zależności o terminu wyznaczonego przez psychologa. Kandydatów na stanowisko dyrektora domu dziecka gruntownie przepyta i oceni psycholog. - Poza tym będziemy im zadawać pytania z prawa samorządowego i kodeksu rodzinnego - mówi Zofia Mueller, szefowa Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Więcborku. - Myślę, że 10 listopada będzie wiadomo, kto wygrał konkurs.
       

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo