Ludzie mówią

  (goz)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       Moje dziecko...
       ... jest uczniem Szkoły Podstawowej w Kowalu. Z zewnątrz budynek wygląda ładnie, niestety, w środku brzydko pachnie. Moim zdaniem, to zapach pleśni, szczególnie wyczuwalny w sali gimnastycznej i szatni. Tą sprawą powinien zainteresować się Sanepid.
       Ostatnio jechałem...
       ... za samochodem szkoły jazdy z Rypina.
  Na placu Wolności we Włocławku auto stanęło obok innego i instruktor rozpoczął z kimś pogawędkę, uniemożliwiając jakikolwiek manewr jadącym za nim samochodom. To była świetna lekcja dla kursanta, jak nie należy zachowywać się na drodze. Tylko czy kursant wyciągnął z niej właściwe wnioski?
       Na ulicy Brzezinowej...
       ... we Włocławku budowany jest chodnik. Niestety, betonowa kostka i znaki drogowe służą jakimś dowcipnisiom do robienia głupich kawałów. Ostatnio ktoś ułożył z tych kostek na środku jezdni zaporę. Mnie udało się zahamować, ale gdyby jakiś kierowca się zagapił, mogłoby dojść do nieszczęścia.
       Mieszkam w bloku...
       ... przy ulicy Kaliskiej sto cztery we Włocławku. W mojej klatce schodowej wciąż jest brudno. Zrobiłam nawet ksero artykułu, który dotyczył niesprzątania klatek przez lokatorów i położyłam go na wycieraczkach tych sąsiadów, którzy nie myją schodów, ale i to nie pomogło. Liczę na reakcję administracji Spółdzielni Miesz-kaniowej "Południe".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo