Zielone domy

    (mar) Fot. Archiwum

    Gazeta Pomorska

    Gazeta Pomorska

    Dyplomy i cebulki dla 94. właścicieli najpiękniejszych ogrodów i balkonów wręczono na podsumowaniu konkursu.
         Uroczystość odbyła się w remizie OSP. Zanim burmistrz Andrzej Marach zaczął wręczać nagrody wyróżnionym, zagrała orkiestra dęta.
         Ogródki na medal
         
    Wśród wyróżnionych za "dom w oprawie zieleni" są: Ewa i Włodzimierz Grabińscy, Jolanta i Jan Bonkowie, Zenon Kotwica, Wacław Bruski, Stanisława Piłka, Jan Delikat, Ewa i Tadeusz Melchertowie, Teresa i Czesław Czapiewscy, Ewa i Marek Sosnowscy, Halina i Marek Wegnerowie, Teresa i Zygmunt Wełnowie, Zofia i Jan Śniegowie, Wacława i Alojzy Berendtowie, Halina i Piotr Kliszewscy, Maria i Czesław Zabroccy, Ewa i Edmund Kornowscy, Lidia i Zdzisław Kotarakowie, Gabriela i Andrzej Bankertowie, Teresa i Zbigniew Koronowie, Hanna i Czesław Kowalczykowie, Edmund i Emilia Fabia, Hanna i Leon Sosnowscy, Teresa i Eugeniusz Kała, Urszula i Zygmunt Słomowie, Barbara Lemańczyk, Adam Reksa, Gabriela i Zdzisław Mrozińscy, Maria i Roman Piotrowscy, Małgorzata i Dariusz Sosnowscy oraz Grażyna Wańke, Halina i Stanisław Koszutowie, Bernadeta i Adam Słupikowscy, Helena i Franciszek Koptowie, Maria i Jan Czerwińscy, Joanna i Marian Jańczakowie, Grażyna i Janusz Gabrychowie, Krystyna i Andrzej Olszewscy, Małgorzata i Henryk Kabattkowie, Genowefa i Jan Martinowie, Janina i Jan Gdańcowie, Anna i Adam Kwiecińscy, Maria i Janusz Głąbiccy, Irena i Kazimierz Siudowie, Krystyna i Jerzy Patynowie, Irena i Ryszard Pireccy, Bożena i Kazimierz Ciepłuchowie, Jolanta i Krzysztof Marciniakowie, Arleta i Piotr Cieślikowie, Jolanta i Janusz Cieślikowie, Dorota i Adam Łosiowie, Małgorzata i Jacek Stypowie oraz Zenobia Dropia.
         Kwitnące balkony
         
    Za kwitnące balkony wyróżnienia odebrali: Zdzisława Wiśniewska, Teresa i Stefan Dropińscy, Józef Szypryt, Kazimierz Piłka, Maria i Jerzy Nowakowscy, Ewa i Władysław Rembelscy, Wanda Półgensek, Barbara i Krzysztof Potoczny, Ewa i Eugeniusz Majcherowie, Maria i Zygmunt Strancowie, Irena i Aleksy Błocińscy, Ewa i Bogdan Iwanowie, Irena i Stanisław Owsińscy, Renata i Roman Paliwodowie, Bogumiła Senska, Zofia Krasicka, Cecylia Kotwica, Irena i Benedykt Mizdalscy, Barbara Bruska, Mirosława i Bronisław Klajborowie, Jadwiga Stachowicz, Helena i Edmund Pakulscy, Maria i Jerzy Fryżewscy, Zofia Wałęza, Dorota i Hubert Zdrenkowie, Henryk i Stanisław Masiakowie, Irena i Krzysztof Wąsowiczowie, Mirosława i Zbigniew Sulowscy, Zofia i Bogumił Zachowie, Anna i Stanisław Bujakowie, Halina i Zbigniew Wilkowscy, Stanisława Świnka, Anna i Edmund Bąkowscy, Regina i Kazimierz Korczakowie, Teresa Madajska, Maria i Kazimierz Karbowscy, Wiesława i Władysław Szylingowie, Ewa i Wojciech Janiccy, Ewa i Waldemar Migawowie, Katarzyna i Zenon Danielkowie, Anna i Marcin Kosińscy, Bożena i Lech Pawłowscy, Grażyna i Czesław Lubińscy.
         

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Pomorska.pl poleca

    Wideo