Cegiełki na żużel

  Cegiełki na żużel

  Zdjęcie autora materiału

  Gazeta Pomorska

  Od dziś w Grudziądzu sprzedawane są cegiełki na podreperowanie budżetu GTŻ. Można je kupić w klubie żużlowym lub wpłacić na konto. Pojutrze cegiełki zaczną sprzedawać wolontariusze.
       Sport numer 1 w Grudziądzu: żużel potrzebuje wsparcia finansowego kibiców. Tak orzekł zarząd GTŻ. Od wielu lat właśnie na mecze żużlowe chodzi po kilka tysięcy kibiców. W minionym sezonie było ich mniej: średnio 1.500 fanów speedwaya zjawiało się na stadionie. Zarząd GTŻ apeluje o kupowanie cegiełek, inaczej 24 listopada poda się do dymisji. Przedwczoraj prezes GTŻ Zbigniew Fiałkowski spotkał się w pubie Warka Sport Bar z kibicami, gdzie odpowiadał na ich pytania.Od dziś cegiełki po 50 zł (a jest ich 5.000) są sprzedawane w biurze GTŻ, ul.
  Hallera od godz. 8.00 do 16.00. Można po nie przychodzić od poniedziałku do piątku. Pojutrze pojawią się w mieście wolontariusze z indentyfikatorami, którzy z cegiełkami dotrą także do firm, organizacji i instytucji.
       Można też wpłacać na konto GTŻ: BZ WBK 72 1090 1678 000 0001 0237 2979.
       -
       O cegiełki "Dziś pytamy" Zbigniewa Fiałkowskiego, prezesa GTŻ

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo