Czy ta prezentacja przyciągnie gości?

  Czy ta prezentacja przyciągnie gości?

  (woj)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Niemal wszyscy grudziądzcy radni wybierają się do Poznania, aby sprawdzić, jak na Międzynarodowych Targach Turystycznych "Tour Salon 2005" prezentowane jest miasto.
       Grudziądz będzie miał już po raz drugi własne stoisko na rozpoczynających się dziś Międzynarodowych Targach Turystycznych w Poznaniu. Kontrowersje wokół ubiegłorocznej prezentacji miasta na tej prestiżowej imprezie skłoniły radnych do naocznego przekonania się w jaki sposób pracownicy Wydziału Promocji i Rozwoju UM oraz Centrum Informacji Turystycznej zachęcają gości z całego świata do odwiedzenia Grudziądza. Autokar z radnymi na poznańskie targi wyjedzie w piątek. Wycieczkę radnym sponsoruje Urząd Miejski.
       - Chcemy zainteresować naszym miastem - powiedziała przed wyjazdem do Poznania Joanna John-Błażyńska, kierownik Wydziału Promocji i Rozwoju Miasta - jak największą liczbę osób, odwiedzających targi i zachęcić ich do przyjazdu do Grudziądza. Korzystamy z ubiegłorocznego doświadczenia i czujemy się dobrze przygotowani do tegorocznej prezentacji.
       
  Na targowym stoisku pojawią się więc fotosy grudziądzkich zabytków, ulotki i foldery promocyjne, drobne gadżety i wydawnicza nowość "Przewodnik rowerowy po okolicach Grudziądza".
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo