Coś tu brzydko pachnie

  Coś tu brzydko pachnie

  (alpa)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Czytelnicy "Pomorskiej", a jednocześnie mieszkańcy osiedla Mniszek, skarżą się na firmę, która ich zdaniem zanieczyszcza powietrze. Uważają, że sprawą powinien się już dawno zainteresować patrol ekologiczny straży miejskiej.
       Chodzi o działający w tym rejonie miasta prywatny zakład rzemieślniczy, z którego wydobywają się, zdaniem mieszkańców osiedla, niebezpieczne chemikalia i smolisty dym. Pisaliśmy o tym wczoraj w rubryce "Ludzie mówią".
       -Wcześniej nie mieliśmy żadnych sygnałów w tej sprawie, ale podjąłem już kroki, aby ją wyjaśnić - mówi Romana Kozłowskiego, komendant straży miejskiej.
       - Strażnicy zostali wysłani na miejsce. Będą patrolować okolicę zarówno do południa jak i wieczorami. Jeśli potwierdzi się, że powietrze jest zanieczyszczane i szkodzi mieszkańcom, to podejmiemy dalsze kroki - zapewnia komendant Kozłowski.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo