"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
       Ewa z Brodnicy: - Tusk użalał się na krzywdę, jaką zrobił jego rodzinie członek sztabu Kaczyńskiego. A przecież sam ani drgnął, gdy Brochwicz z Miodowiczem posłużyli się Jarucką, by wyeliminować z gry Cimoszewicza. I choć był wielokrotnie wzywany, nie zareagował na podłe insynuacje swego partyjnego kolegi wobec konkurenta z lewicy.
       Andrzej z Nieszawki: - Lech Kaczyński nie jest z mojej bajki, jednak przeprosił za oszczerstwa wygłoszone przez Kurskiego, wyeliminował go ze swego sztabu. Może był to tylko gest, ale ważny. Tymczasem Tusk nie reagował, gdy w brutalny sposób Miodowicz, pułkownik służb specjalnych, knuł intrygę przeciw Cimoszewiczowi. To moralność Kalego!
       Wanda z Chojnic: - To żałosne, że w tak dużym kraju jak Polska nie ma godnych kandydatów na urząd prezydenta. Ani Tusk, ani Kaczyński nie mają konkretnych propozycji rozwoju gospodarczego kraju, żaden z nich nie zna języków obcych na tyle, by swobodnie rozmawiać z politykami ze Wschodu czy Zachodu. Z dwojga złego zagłosuję jednak na Tuska. Czego bowiem do tej pory dotknęli się Kaczyńscy, obracało się w klęskę.
       Leon z Torunia: - Kurski jest bezwzględny, można było przewidzieć, że zachowa się po chamsku. Słowa padły i przeprosiny Kaczyńskiego niczego już tu nie zmienią.
       Ewelina z Bydgoszczy: - Tusk twierdzi, że nie był przygotowany na cierpienia zadane jego matce. A pomyślał, jak bolało Cimoszewicza, gdy jego dzieci były atakowane przez pułkownika Miodowicza?
       Ewa z Bydgoszczy: - Wałęsa uważa się za katolika, a mimo to rozsiewa wokół tyle jadu, nienawiści. Przestrzega przed chińszczyzną proponowaną przez Kaczyńskiego. Ale kto mu dziś uwierzy?
       Maria z Jaroszewa, powiat Żnin: - Jeśli Jacek Kurski powiedział nieprawdę o dziadku Tuska, to faktycznie był to chwyt poniżej pasa. Jednak warto pamiętać, że brudną kampanię zaczęła PO oskarżając prezydenta Kaczyńskiego o zmniejszenie dotacji na warszawskie hospicja.
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo