Strona kobiet
  "Kosmetyczka gwiazd"

  Karolina Szostak uwielbia ciężki makijaż i naślimaczone rzęsy

  Rozwiń

  GRUDZIADZ 45-11-920

  notował: (dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Społeczny Komitet Troski o Rozwój Miasta i Regionu powinien przemianować się na Społeczny Komitet Troski o Utrzymanie Beznadziei Grudziądzkiego Handlu. No bo przecież to właśnie handlowcy wchodzą w skład tej organizacji i, jak dotychczas, tylko w sprawach kupieckich się wypowiadają. Im może nie podoba się, że w Grudziądzu powstają kolejne markety, ale szkoda, że o zdanie nie pytają mieszkańców. Moim zdaniem dobry kupiec konkurencji bać się nie musi.
       "Pogratulować" pomysłu muszę urzędnikom, którzy wymyślili, stawki opłat za umieszczenie szyldów reklamowych! 200 złotych, to chyba gruba przesada! Ja z kolei nie przesadzam, że z powodu tej dodatkowej opłaty będę zmuszony zwolnić jednego ze stażystów. Wspaniały pomysł na rozwiązanie problemu bezrobocia w Grudziądzu.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo