Ludzie mówią

  (erka)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       Przeczytałam w...
       ... "Gazecie Kujawskiej", że przy ulicy Kaliskiej we Włocławku powstanie nowy hipermarket. Uważam, że w tej części osiedla Południe jest wystarczająco dużo wielkopowierzchniowych sklepów. Jeśli już miałby być budowany kolejny, to raczej w jednostce E, niż przy ulicy Kaliskiej.
       Cieszę się...
       ... że prezydent Włocławka zareagował na postulaty mieszkańców Zazamcza i na drodze żużlowej w lesie, prowadzącej na stadion, został ustawiony znak zakazujący wjazdu samochodom i innym pojazdom. Co z tego, skoro tego zakazu nikt nie przestrzega? Przydałyby się tutaj częstsze patrole Straży Miejskiej.
       Zazdroszczę tym urzędnikom...
       ... włocławskiego Urzędu Miasta, którzy znaleźli sobie lepsze po- sady poza ratuszem, ale jako urlopowani mają pewność, iż po upływie kadencji, miejsce w urzędzie będzie na nich czekać. O tak komfortowej sytuacji "zwykły" pracownik może jedynie pomarzyć.
       Płot wokół dawnej jednostki wojskowej...
       ... przy ulicy Kapitulnej we Włocławku po ostatnich wyborach nie został oczyszczony. Plakaty zniknęły, ale plamy po kleju pozostały. Teraz znowu przyklejane są na nim plakaty. Wyobrażam sobie, jak to ogrodzenie będzie wyglądało za kilka tygodni.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo