Ludzie mówią

  (bas)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       Kaloryfer, który miałem w domu...
       ... okazał się wadliwy. Było już po gwarancji, więc bez większych nadziei udałem się do producenta, włocławskiego "Instalchemu", prosząc o naprawę. Sprawę załatwiono szybko, sprawnie i uprzejmie. Jestem pod wrażeniem i bardzo, bardzo dziękuję.
       Czytam w "Kujawskiej", że po wyborach...
       ... zacznie się wreszcie weryfikacja rent. Najwyższa pora! Znam co najmniej kilka przypadków, gdy zdrowe osoby, za pieniądze, pozałatwiały sobie renty. Jeden taki wieloletni rencista startuje nawet w wyborach do Sejmu. Na to ma zdrowie. Jak tacy ludzie mogą spokojnie patrzeć w lustro?
       Jestem absolwentem...
       ... Akademii Wychowania Fizycznego. Podobnie jak inni moi koledzy po tej uczelni, nie mam szans na pracę we Włocławku. Tutejsze szkoły chętniej zatrudniają osoby kończące WSHE. To, moim zdaniem, jakiś lokalny absurd! My chętnie zmierzymy się z takimi nauczycielami, zarówno pod kątem wiedzy teoretycznej, jak i przygotowania do prowadzenia zajęć praktycznych.
       Czy władze Włocławka...
       ... zauważą wreszcie, że w mieście jest ulica Jazowska, odchodząca od Rybnickiej? Ta ulica jest całkowicie nieprzejezdna, choć mieszka tu coraz więcej rodzin. Brakuje oświetlenia. Zdarzały się przypadki, że z błota wyciągano nas traktorami. Jak długo to jeszcze potrwa?

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo