Ludzie mówią

  (erka)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       Mieszkam przy ulicy Jasnej
       Część tej ulicy pokryto asfaltem, co cieszy. Dlaczego jednak nie całość? Jakoś nie możemy doczekać się dokończenia prac.
       W "Telepunkcie"
       Polskiej we Włocławku czeka się na załatwienie spraw w długiej kolejce. Nikt nie pomyślał o tym, by dla starszych interesantów postawić krzesła.
       Złożyłem wniosek
       o umorzenie odsetek we włocławskiej lokalówce. Na odpowiedź czekam już tak długo, że zwątpiłem w możliwość załatwienia tej sprawy.
       Ze zdziwieniem
       przeczytałam w tej rubryce pretensję do księży, że nie modlą się w kościołach o deszcz. Znam pieśń kościelną w tej intencji, ale ludzie wcale jej nie intonują podczas mszy. I do kogo mają żal?
       Słuchałem debaty
       wyborczej na placu Wolności. Oczekiwałem, że wyjaśni ona sprawy włocławskiej służby zdrowia, ale wypowiadali się tylko politycy, którym zależy jedynie na promowaniu swoich programów wyborczych. A jak się one mają do życia - już wiemy. Nijak.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo