"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
       Ryszard z Bydgoszczy: - Pan Cimoszewicz zrezygnował z kandydowania na prezydenta. I dobrze, bo po prostu szkoda człowieka. Obawiałem się, że może go spotkać ze strony zacietrzewionej prawicy to, co Gabriela Narutowicza. A teraz niech Tusk z Kaczyńskim sami się za łby biorą.
       Jerzy z Bydgoszczy: - Zbulwersowała mnie informacja o rezygnacji pana Cimoszewicza. Ta kampania była tak obrzydliwa, że się mu nie dziwię. To wprost bagno. Ale teraz nikt z mojej rodziny nie weźmie udziału w wyborach. Nie mamy na kogo głosować.
       Anna z Bydgoszczy: - Najpierw zrezygnował pan Religa, teraz Cimoszewicz. Od początku przyglądam się wyborczej kampanii i widzę, że nie ma w niej miejsca dla ludzi uczciwych.
       Andrzej z Włocławka: - Nie wiem czy Cimoszewicz dobrze zrobił, wiem, że trudno uczestniczyć w czymś wstrętnym, a taka jest wyborcza kampania, której ton nadaje Platforma. Wystarczy oglądać tubę pana Tuska, czyli TVN, by wiedzieć co mam na myśli.
       Zenon z Bydgoszczy: - Bydgoska onkologia wzbogaciła się o nowe urządzenie. Cieszę się, ale i obawiam, że to tylko kiełbasa wyborcza, a za kilka tygodni znów dla chorych na raka nie będzie pieniędzy. Oburzyło mnie to, że na zdjęciu zamiast lekarzy prezentowali się parlamentarzyści i duchowny.
       Czytelnik z Solca Kujawskiego: - Wypadek spod Dąbrowy Chełmińskiej to prawdziwa tragedia. I choć zdarzył się z winy kierowcy ciężarówki, powinien być przestrogą także dla kierowców PKS. Codziennie dojeżdżam do Bydgoszczy z duszą na ramieniu, kiedy szarżują na wąskiej krętej drodze, a pasażerowie przechylają się z lewej strony na prawą. Warto im przypomnieć, że mamy jedno życie. Oni też.
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo