"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
       Henryk spod Bydgoszczy: - PiS ujawnia wydatki na kampanię. I dobrze! Teraz czas na Platformę.
       Wojtek z Bydgoszczy: - Po poprzedniej kampanii ani jedno sprawo zdanie finansowe komitetów wyborczych nie zostało przyjęte. I nikomu z tego powodu włos nie spadł z głowy. Nic dziwnego, że dziś nikt się nie przejmuje obowiązującym prawem, limitem wydatków na kampanię. A ja chcę już teraz, przed wyborami wiedzieć, skąd liderzy mają pieniądze i komu będą musieli być za nie wdzięczni, kiedy przejmą władzę.
       Karol z gminy Kęsowo: - Nasi politycy byli wniebowzięci przemianami na Ukrainie. A dziś co? Wielkie rozczarowanie! Powinni bardziej zaangażować się w nasze sprawy. Nie widzą, ile nędzy i biedy jest w polskich rodzinach?
       Zofia z Bydgoszczy: - W Pruszczu władze spółdzielni wezwały rodziny, mające zaległości w płaceniu czynszu, by stawiły się do prac porządkowych w zamian za umorzenie długu. Na piętnaście takich rodzin do pracy zgłosiła się tylko jedna. Tak to właśnie u nas wygląda - nie pracy ludzie szukają, ale pieniędzy, najlepiej za nic. I państwo płaci sięgając do kieszeni uczciwych podatników, utrzymuje darmozjadów. Tego żaden budżet nie wytrzyma.
       Ewa z Bydgoszczy: - Niewiarygodnie wypadł Tusk w debacie z Cimoszewiczem. Te jego socjotechniczne chwyty, m.in. opowieść o cioteczce, która w Sopocie uczy wiedzy o społeczeństwie, są po prostu żałosne.
       Stanisław z Bądkowa, powiat Aleksandrów: - Wciąż ci sami pchają się do parlamentu. Ci, którzy już byli i zostawili po sobie obraz nędzy i rozpaczy. Gdzie nasza wykształcona młodzież?
       Iwona z Bydgoszczy: - Będę głosowała na Cimoszewicza, bo uważam, że dla zdrowia naszej ojczyzny i obywateli będzie lepiej, gdy będzie jakakolwiek przeciwwaga dla prawicowych rządów.
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo