Ludzie mówią

  Not. (ada)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Mieszkam w pobliżu...
       ... Szkoły Podstawowej numer dwanaście we Włocławku, która wynajmuje swoje sale na wesela. Nie miałbym nic przeciwko temu, gdybym mimo woli nie uczestniczył w tych imprezach, wysłuchując przez całą noc krzyków i głośnej muzyki. Wesele, weselem, ale przecież nie można zatruwać życia innym.
       Chcę zwrócić uwagę...
       ... służbom drogowym na złe oznakowanie trasy krajowej numer 62 z Płocka do Poznania. Na naszych rondach znaki kierują do Izbicy i Koła. A wszędzie wprowadzono już nowe oznakowania, także w pobliskim Brześciu Kujawskim.
       Dzieci rozpoczęły...
       ... naukę, również w Szkole Podstawowej numer czternaście we Włocławku. Szkoda, że w czasie wakacji nie wyremontowano chodnika przed szkołą, bo jest w fatalnym stanie.
       Często bywam...
       ... na "pchlim targu" we Włocławku. Brakuje mi tam porządku. Czy możliwe jest oddzielenie terenu, na którym są stragany ze starociami od miejsc, w których sprzedawane są nowe rzeczy?
       Przy ulicy Willowej...
       ... w Michelinie jeden z właścicieli posesji ma sześć psów, których nie pilnuje. Nie można spokojnie przejść, ani przejechać rowerem. Psy wbiegają nawet pod koła samochodów. Jesteśmy już zmęczeni tą sytuacją. Kto nam pomoże?
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo