Ludzie mowią

  (erka)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       Jestem mieszkanką Lipna...
       ... i z ulgą przyjęłam fakt, że mamy komisarza. Wierzę, że sprosta pokładanym w nim nadziejom. To doświadczony polityk i zna sprawy naszego miasta.
       W Urzędzie Skarbowym...
       ... złożyłem podanie z prośbą wydanie zaświadczenia o dochodach. Czy to z braku właściwej informacji, który formularz mam wypełnić, czy z jakiegoś innego powodu, kiedy zjawiłem się za tydzień okazało się, że zaświadczenia nie otrzymam. To skomplikowało moje sprawy, bo nie mogłem oddać zaświadczenia w określonym terminie.
       W kamienicy przy Szpitalnej...
       ... gdzie od lat mieszkamy, właściciel odłączył nam wodę. Nie wiemy, dlaczego tak się stało. W domu mieszkają ludzie starsi, są osoby chore. Gdziekolwiek zwracamy się o pomoc słyszymy, że tylko w sądzie możemy szukać sprawiedliwości.
       Czy nie uważacie...
       ... zwracam się do kierowców - że przydałaby się sygnalizacja świetlna przy zjeździe z "jedynki" na Pinczatę? Ostatnio stałem tam kilkanaście minut, bo czekałem, aż przejedzie strumień samochodów. Jest to ruchliwa trasa, jeździ tędy mnóstwo TIR-ów...
       U zbiegu...
       ... ulic Letniej i Bartnickiej we Włocławku rosną tak wielkie chwasty, że mogłyby być dumą dla osób odpowiedzialnych za tereny zielone w mieście. Szkopuł w tym, że zasłaniają widoczność kierowcom. Ale to doprawdy drobiazg!

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo