GRUDZIĄDZ 45-11-920

  GRUDZIĄDZ 45-11-920

  Notowała: (alpa)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Podejście pracowników MZK do problemów pasażerów jeżdżących tramwajami w porannych godzinach jest co najmniej dziwne. Rozkłady jazdy zostały ułożone tak, że najbardziej tracą osoby udające się do pracy, mające wykupione bilety miesięczne. Uważam, że to właśnie o nich MZK powinno dbać najbardziej, gdyż są stałymi i pewnymi klientami. Niestety, twórcy nieudanych rozkładów jazdy grudziądzkich tramwajów nie muszą dojeżdżać nimi do pracy.
       Często spaceruję z wnuczką wzdłuż ścieżki rowerowej, głównie w okolicach ulicy Kraszewskiego. Na ścieżce, oprócz wyznaczonego pasa dla rowerzystów, jest wydzielony pas dla pieszych. Mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że rowerzyści jeżdżą też po odcinku wydzielonym dla pieszych. Natomiast wejście pieszego na pas rezerwowany dla rowerzystów w najlepszym wypadku kończy się stekiem wyzwisk pod jego adresem ze strony rowerzystów. Prosiłem już wiele razy Straż Miejską o interwencje, ale bez większego odzewu.

       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo