Ludzie mówią

  (erka)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       Plany ograniczenia...
       ... działalności włocławskiej okulistyki to typowy przykład urzędniczego widzenia. Ciekaw jestem, czy ci urzędnicy leczą się jak normalni, średnio zarabiający ludzie? Dla nich to pewnie nie problem zapłacić za łóżko, zabieg czy operację w prywatnej klinice.
       Byłem w Toruniu...
       ... na zakupach w jednym z hipermarketów.
  Kupiłem tam paliwo w cenie, jakiej nie spotyka się we Włocławku. Moim zdaniem, nikt nie jest w stanie stwierdzić, dlaczego w naszym mieście benzyna kosztuje grubo ponad cztery złote, a w Toruniu równe cztery złote. Tyle razy o tym pisaliście, podobno nawet prezydent Włocławka zajął się tym problemem i jakoś nic się nie zmienia. Komu mogę pogratulować bezradności?
       W bloku...
       ... przy ulicy Związków Zawodowych numer dziesięć we Włoc-ławku popsuły się drzwi wejściowe. Są tak ciężkie, że trudno jest je otworzyć nawet dorosłemu człowiekowi, nie mówiąc o dzieciach czy osobach starszych. Zgłaszałem tę sprawę w administracji trzykrotnie. Wciąż bez skutku.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo