SOS do krwiodawców!

  SOS do krwiodawców!

  (koh)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  W okresie letnim zmniejszyła się ilość oddawanej honorowo krwi. Niestety, nie brakuje jednak osób, dla których krew jest jedyną możliwością uratowania życia.
       
       
  Dziś pomagasz Ty, jutro pomogą Tobie
       
  Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy z niepokojem obserwuje stale powiększający się w województwie kujawsko-pomorskim niedobór w Banku Krwi najcenniejszego i niezastąpionego leku. Jedną z przyczyn jest zbyt mała, niestety, liczba krwiodawców zgłaszających się do Punktów Poboru Krwi.
       Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Grudziądzu za naszym pośrednictwem zwraca się z apelem do dawców krwi, członków PCK i wszystkich mogących oddać krew o zgłoszenie się do grudziądzkiej lecznicy, gdzie mieści się Punkt Poboru Krwi Szpitala Specjalistycznego, przy ul. Sikorskiego 32, w każdą środę i piątek w godz. od 8.00 do 12.00.
       Punkt krwiodawstwa na kółkach
       Dodatkowo w najbliższy piątek, 12 sierpnia w godz. od 13.00 do 18.00, przy placu Niepodległości zatrzyma się specjalny autobus z bydgoskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, w którym także będzie można oddać honorowo krew.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo